WYGRANE W SPARINGACH Z MIĘKINIĄ, JELCZEM I LUTYNIA

W ciągu ostatnich 7 dni Ambrozja Bogdaszowice rozegrała 3 mecze kontrolne, które zamknęły cykl przygotowań do startu rundy wiosennej. Cieszyć mogą na pewno wygrane, kolejno: z Pogonią Miękinia 4:0, z Czarnymi Jelcz-Laskowice 5:2 i z Piastem Lutynia 6:2, tym bardziej, że były to drużyny z różnych klas rozgrywkowych, pokazujące różnorodny poziom sportowy. Nasz zespół prezentuje się bardzo dobrze od strony fizycznej, a konkurencja o miejsce w składzie jest naprawdę zażarta. Czy z tej mąki będzie chleb, przekonamy się już w najbliższy weekend, podczas pierwszej kolejki wiosny, gdy zmierzymy się z Turem Wrocław. W ekipie Ambrozji jest kilku nowych graczy, którzy obiecująco wkomponowali się w drużynę, z tym większą ciekawością będziemy obserwować ich dalsze występy. Trener Tomasz August z umiarkowanym optymizmem poślę swój zespół w bój o jak najlepsze rezultaty.

Dziękujemy za wsparcie:

Exact Systems S.A. (www.exactsystems.pl)

Fizjointero (www.fizjointero.com)

Opera (http://www.opera.com/pl)