ZAPOWIEDŹ MECZU Z GALAKTICOS SOLNA

Przed Ambrozją Bogdaszowice mecz 9 kolejki ligowej, tym razem na wyjeździe spotkamy się z Galakticos Solna, w niedzielę 21 października o godz. 11:00. Przed sezonem prorokowaliśmy:

„Galakticos Solna – trzecia drużyna grupy IV wrocławskiej A-klasy w ubiegłym sezonie, byli najskuteczniejszym zespołem spośród wszystkich w meczach wyjazdowych (średnio 3,15 gola/mecz). Ekipa z dobrym znakiem jakości, zwykle rozpoczynają sezon z dużymi nadziejami, które jednak nie zostają spełnione. Będą na pewno wymagającym rywalem dla wszystkich”.

I jak pokazuje rzeczywistość, „Galaktyczni” są bardzo groźni. W dotychczasowych 8 spotkaniach zdobyli 21 punktów, 7-krotnie zwyciężając i ponosząc jedyną porażkę 0-1 z Orłem Sadowice. Zdobyli 32 bramki (średnia 4,0/mecz), stracili 8. W przedsezonowych sparingach spotkaliśmy się z Galakticos na boisku w Łowęcicach, mecz zakończył się wynikiem 4:4, a to co najbardziej utkwiło w pamięci, to szybkie kontry rywali lewym skrzydłem po prostopadłych piłkach za linię naszej obrony, z którymi nie za bardzo umieliśmy sobie poradzić.

Jak będzie tym razem ? Jesteśmy pełni sprzecznych myśli, z jednej strony wierzymy w umiejętności naszych graczy, doświadczenie i dobry plan trenera Tomasza Augusta, z drugiej mamy w pamięci te wszystkie nieudane, przegrane mecze z pierwszych 8 kolejek, kiedy to nie byliśmy dostatecznie skoncentrowani, nastawieni na grę zespołową. Chcielibyśmy obejrzeć uśmiechniętych chłopaków, których cieszy wspólne kopanie futbolówki, którzy chcą dać trochę radości kibicom w te niedzielne przedpołudnie. Będziemy dopingować i wspierać, licząc na sportową rywalizację między obiema drużynami.

Dziękujemy za wsparcie:

Exact Systems S.A. (www.exactsystems.pl)

Fizjointero (www.fizjointero.com)

Doradca Finansowy Kamil Hutyra (tel. 609205103)