Czas na derby!!

Po pierwszych dwóch wygranych przez Ambrozję meczach tej rundy przyszedł czas na jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy mecz.

Wielką konfrontację z drugim miejscem w naszej grupie, Ślężą Sobótka. Jak zwykle spotkamy się jutro o godzinie 12 w Bogdaszowicach, aby wspólnie walczyć przeciwko głównemu kandydatowi do awansu z naszej grupy.

Śledząc statystyki można zauważyć, że Ślęża jest na drugim miejscu z 5 punktami straty do Ambrozji, przegrali 2 mecze, jeden przeciwko nam, drugi w meczu z Zachowicami. Odnieśli także remis z Wichrowem, który jest na 12 pozycji. Bez wątpienia przybędą z zamiarem walki o 3 punkty, w innym wypadku, jeśli przegrają jutrzejszy mecz, marzenie o awansie niemal się zakończy.

W pierwszych dwóch meczach nasi przeciwnicy również wygrali, mają więc dobre nastawienie i liczą na pozytywny rezultat.

Nie znaczy to jednak, że w Bogdaszowicach będą mieli łatwo. Zmierzą się z Ambrozją, zespołem, który odniósł zwycięstwo w 12 meczach z rzędu, zdobywając przy tym 87 goli i tracąc zaledwie 10. Nasza drużyna ma przewagę własnego boiska i wsparcie kibiców.

Po treningach w tym tygodniu wszyscy zawodnicy mają odpowiednie nastawienie, aby zwyciężyć i poczynić wielki krok w kierunku awansu. Po wygranej z White Bat 2-0 na ich boisku jesteśmy gotowi zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem i mu podołać, zwiększając dystans pomiędzy nami a drugim miejscem do 8 punktów. Jak się ułożą boiskowe wydarzenia - przekonacie się już jutro w południe.

Zapraszamy Was jak zawsze do wspierania naszej drużyny. Ambrozja zawsze dąży do tego, aby walczyć, grać i na końcu odnieść zwycięstwo.

Jutrzejsza przeprawa nie będzie łatwa, ale nikt nie oczekuje prostej drogi do celu. Smak sukcesu będzie lepszy, jeśli uda nam się pokonać wszelkie przeciwności.

Tomasz August jest gotów, zawodnicy są gotowi. CZY WY JESTEŚCIE GOTOWI ?

Jeśli odpowiedź brzmi tak, to czekamy na Was 2 kwietnia abyście pomogli nam we wspólnej walce !!

KTO WYGRA MECZ ?? AMBROZJA !!