Gotowi na grę na 110%!!!

Po trzech tygodniach przerwy od meczy ligowych, nadszedł czas by powrócić na boisko i walczyć o nasz cel.

Podczas tej przerwy nasi zawodnicy ciężko trenowali, mając w głowach tylko jedną myśl: wygrać następny mecz i pokazać wszystkim, że jesteśmy na pierwszym miejscu w pełni zasłużenie, bo jesteśmy najlepsi.

Nasi goście, Wicher Domasław są obecnie na 4 miejscu tabeli, z jednym rozegranym meczem więcej od Ambrozji Bogdaszowice i 18 punktami. Oni również mają za sobą pasmo sukcesów. Z 5 ostatnich meczy, wygrali 4 i jeden, z Zachowicami, przegrali. Jest to zespół bardzo ambitny i z pewnością przyjadą do Bogdaszowic z chęcią zdobycia kolejnych punktów.

Statystyki tutaj : http://ksambrozja.pl/game/470933/ambrozja-bogdaszowice-vs-wicher-domaslaw/stats

Ale same chęci nie oznaczają, że marzenie się spełni.

W Bogdaszowicach wszyscy oczekują na ten mecz. Zarówno kibice, którzy dopingowali nas podczas towarzyskiego meczu, dwa tygodnie temu, przeciwko Wratislawi II Wrocław, zawodnicy, którzy ciężko trenowali w ostatnich tygodniach i rozegrali bardzo dobry mecz z Wratislawią, oraz oczywiście trener Tomasz August, którego ambicją i marzeniem jest zobaczyć, jak jego zespół wygrywa kolejne mecze.

Klub Sportowy Ambrozja Bogdaszowice chciałby niezmiernie podziękować Trenerowi Łukaszowi Piwkowskiemu za udzielenie nam treningu Crossfitu . Serdecznie zapraszamy na treningi do Trenera Łukasza które odbywają sie na Ulicy Bacciarellego 19 na sali HESTreZ Trening Personalny!!!

W niedzielę, o godzinie 11:00 chcemy rozegrać wspaniały mecz, z dużą ilością sportowej walki na boisku i oczywiście dla naszych kibiców strzelić dużo goli.

Ambrozja postara się utrzymać dobrą formę i zdobyć kolejne trzy punkty. Cały zespół jest bardzo skoncentrowany, gotowy na twardą walkę, wygraną i świętowanie po meczu kolejnej ważnej chwili dla Ambrozji.

W meczu niestety nie będzie mógł brać udziału Paweł “Rehot” Rudnicki, któremu nadal daje się we znaki skręcona kostka, ale na boisku będziemy mieli, jak zwykle, generała naszej obrony Krzysia Misiunę, naszego twórcę Pawła „Doktora” Rudnickiego i innych bohaterów naszej drużyny.

Dołączcie do nas w niedzielę, o godzinie 11:00, na wspaniały mecz, który na pewno zyska miano lokalnego derby.

Nie zapomnijcie o komentarzu poniżej i o śledzeniu nas na Facebooku!