Pietrzykowice czekaja na swoja kolej

Ambrozja jest gotowa na podjecie kolejnego zespolu. I wyglada na to, ze lokalny rywal czeka na nas i sprobuje zaklocic nasz marsz do A klasy.

Ich ambicja moga byc tym razem wieksza, jako ze jestesmy liderem, wygralismy 13 meczow z rzedu, a oni zawsze byli godnym przeciwnikiem.

Na wiosne wygrali do tej pory wszystkie swoje mecze, kompletujac 9 punktow po 3 spotkaniach. Strzelili 10 goli i stracili jeydnie 4. Jak kazdy zespol majacy passe zwyciestw, w niedziele, u siebie na boisku beda celowac w 3 punkty, ale wiedza ze bedzie to trudne zadanie.

Ambrozja, ktora bedzie druzyna gosci, jedzie tam z jasnym nastawieniem: po zwyciestwo! Dla naszych chlopakow, dla naszego trenera i naszych kibicow nie ma innej opcji. Wiemy co mamy zrobic, i co chcemy osiagnac najszybciej jak to tylko mozliwe.

Zwyciestwo w niedziele bedzie dla nas kolejnym waznym krokiem w wyscigu do awansu, i jedziemy do Pietrzykowic z zamiarem zywiecstwa w naszych glowach.

Po wygranej z druzyna z drugiego miejsca, Sleza Sobotka, morale w druzynie jest wysokie, ale stapamy twardo po ziemi. Kady mecz musi zostac rozegrany i to nie nazwiska wygrywaja mecz, ale druzyna. A ta druzyna dobrze to wie, i przez caly tydzien kazdy ciezko trenowal z nadzieja na miejsce w skladzie na niedzielny pojedynek.

Odnoszac sie jeszcze do statystyk - dla naszej druzyny wszystko wyglada nieskazitelnie. Czysty start rundy . Zadnego straconego gola, strzelonych 15, w pierwszych 3 meczach wiosny. Wyglada na to ze nasz atak jest w formie, a obrona nie popelnia zadnych powazniejszych bledow.

To wlasnie dlatego nasza druzyna jets jasnym faworytem niedzielnego meczu. Dlatego mamy nadzieje, ze nasi kibice przybeda do Pietrzykowic wspierac nas, i ponownie z nami swietowac po koncowym gwizdku.

Zostalo niewiele czasu do meczu, kiedy przekonamy sie czy Ambrozja bedzie kontynuowala dominacje, czy "Doktor" znowu strzeli, czy "Kisiel" bedzie szalal i znow zapewni mnostwo asyst i czy napastnicy, "Kuba" i "Adi" zdobeda kolejne gole. A moze zabojcze uderzenie nadejdzie ze strony Diogo, "Grubego"... a moze "Muchy"?

Mozemy sie o tym przekonac jedynie w niedziele. Badzcie z nami!

KTO WYGRA MECZ ??? TYLKO AMBROZJA !!!