Pora na kolejny bój!

W niedzielę 25 września, w ramach 6 kolejki 4 grupy wrocławskiej B klasy, nasz zespół zmierzy się z drużyną Solen Zabłoto.

Mogłoby się wydawać, że jesteśmy faworytami w tej potyczce, jednak nie możemy lekceważyć przeciwnika. Dzięki ostatniej wygranej, piłkarze z Zabłocia uciekli z ostatniego miejsca w tabeli i bez wątpienia będą chcieli powtórzyć swój wyczyn. Nasi piłkarze muszą wykrzesać z siebie 110% na murawie! "Nie chcemy zawieść naszych kibiców i co najważniejsze, zrobimy wszystko by zaprezentować się z jak najlepszej strony, tym samym utrzymać dobrą formę, którą aktualnie prezentujemy. Wygraliśmy ostatnie trzy mecze, więc jesteśmy na dobrej drodze by osiągnąć cel, który postawiliśmy sobie na początku sezonu: AWANS! " - mówi Adrian Lungu, zawodnik Ambrozji.

Czy trener Tomasz August odpowiednio zmotywuje chłopaków tak jak robi to nieprzerwanie od trzech meczów?

A Wy? Jakie macie typy na niedzielne starcie?

WIDZIMY SIĘ JUŻ ZA CZTERY DNI! Początek spotkania o godzinie 11

KTO WYGRA MECZ ?

AMBROZJA , AMBROZJA , AMBROZJA !!!