ZAPOWIEDŹ MECZU Z LKS CIECHÓW

Przed nami 1 kolejka nowego sezonu ligowego, w której Ambrozja Bogdaszowice zmierzy się z beniaminkiem A-klasy, LKS Ciechów. Mecz rozegramy na wyjeździe, a dokładnie na Kajakach w Środzie Śląskiej.

Pierwsze spotkanie zawsze budzi niepewność, wprawdzie mamy za sobą zwycięskie mecze sparingowe (ostatni z Sokołem Smolec 1-0) oraz potyczkę w Pucharze Polski, ale liga to liga :--) Zresztą, nasz rywal także wygrał mecz pucharowy, z Odrą Lubiąż 4-2. Ciechów w ubiegłym sezonie zajął drugie miejsce w rozgrywkach B-klasy (za Błękitnymi Chwalimierz) i na pewno ich celem jest zdobywanie punktów, by utrzymać się w A-klasie. Zapowiada się więc twarda gra i walka o każdy centymetr boiska :--)

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Ambrozji do dopingowania naszego zespołu i liczymy na udane rozpoczęcie rundy, życząc drużynie zdobycia kompletu punktów.