ZAPOWIEDŹ MECZU Z ODRĄ LUBIĄŻ

Druga kolejka rundy jesiennej oznacza inaugurację zmagań na własnym boisku w Bogdaszowicach, a naszym rywalem będzie Odra Lubiąż.

Przeciwnik, z którym spotkaliśmy się dwukrotnie w rozgrywkach A-klasy w sezonie 2017/2018, wówczas odnieśliśmy 2 zwycięstwa, 2-0 u siebie i 3-1 na wyjeździe, ale to już historia. Odra w ubiegłym sezonie zajęła wysokie, 3 miejsce, w grupie I A-klasy, a nową rundę zaczęli od wygranej 3-2 z Pumą Pietrzykowice/Sadowice. Grali także w Pucharze Polski, gdzie ulegli 2-4 LKS Ciechów, z którym Ambrozja wygrała w 1 kolejce ligowej.

Patrzymy zatem oczywiście na gości, którzy na pewno podejmą walkę, ale najważniejsza będzie nasza dyspozycja. Liczymy, że zespół pokaże ciekawą grę i zdobędzie 3 punkty, innego celu na ten pojedynek być nie może. Zapowiada się upalna pogoda, co także może mieć znaczenie dla przebiegu spotkania. Zapraszamy wszystkich kibiców w sobotę 31 sierpnia, na godz. 17:00 do Bogdaszowic.