Czas na pożegnanie!

Nikt tego nie chce, ale wszystko kiedyś się kończy... Ten sezon dla Ambrozji był bardzo udany, być może najszczęśliwszy ze wszystkich. Już jutro nasz zespół pożegna się z naszymi fanami na naszym boisku. Ostatnim meczem "w domu" będzie potyczka z KS Piotrowice, zespołem zajmującym 7 miejsce.

Nie za bardzo jest o czym się rozpisywać, Piotrowice walczą o pozycję w środku tabeli. W ostatnich 5 meczach wygrali jedynie 2, a bilans bramkowy wynosi 15 strzelonych i 19 straconych. W poprzedniej rundzie Ambrozja wygrała 11-0.

My natomiast wygraliśmy 20 kolejnych spotkań i w ostatnich 5 meczach strzeliliśmy 50, a straciliśmy jedynie 2 gole. Czyż to nie jest imponujące?

Czego więc innego można się spodziewać jeżeli nie totalnej dominacji z naszej strony? Spróbujemy pożegnać się w dobrym stylu, tak jak już przyzwyczailiśmy naszych kibiców.

Zapraszamy wszystkich na pożegnanie sezonu w Bogdaszowicach, a przed nami gorące lato... w którym włożymy jeszcze więcej pracy na treningach, aby w rozgrywkach A klasy również udowodnić naszą wartość i nadal dominować na boisku.

W lecie będą również trwały prace wokół boiska, tak aby organizacyjnie również być poziom wyżej