Czas na rewanż

Kiedy ktoś wspomni "White Bat" przy starszym stażem zawodniku Ambrozji, do głowy przychodzi jedynie ochota na rewanż.

Kilka ostatnich lat nie było szczęśliwych dla Amborzji Bogdaszowice w meczach z zespołem z Czerńczyc.

Od 2014 bez zwycięstwa w meczu z White Bat, a jedyny przegrany mecz tego sezonu to pojedynek właśnie z nimi. Jedyny zespół który ukradł punkty Bogdaszowicom.

Czas odwrócić tę niefortunną statystykę i po niedzielnej wyprawie wrócić do siebie z 3 punktami. Te 3 punkty będą bardzo ważne dla naszego zespołu w wyścigu po wymarzony awans.

Nasz przecwinik tej zimy stracił kilku dobrych zawodników i swojego trenera. Niektórzy zawodnicy dołączyli do naszego zespołu aby pomóc w walce o awans. Jeszcze raz witamy w naszych szeregach Karola Chwastyka, Łukasza Ostojskiego i Szymona Terleckiego. Pomimo straty zawodników i trenera, zespół z Czerńczyc wygrał pierwszy mecz rundy wiosennej. Zwyciężyli w Pierśnie przeciwko lokalnemu klubowi wynikiem 6-4. Mimo wyrównanego wyniku, White Bat kontrolowało przebieg gry przeciwko drużynie z 11 miejsca.

Z drugiej strony, nasz zespół zaliczył świetny start rundy i wygrał w meczu z 6 drużyną w tabeli.

Serdeczne podziękowania ale wszystkich kibiców którzy przyszli na niedzielny mecz - gorąco zapraszamy do wspierania nas w Cerńczycach tej niedzieli.

Nasza drużyna w pierwszym meczu pokazała głód bramek, wielką chęć do biegania i do pokazania się z jak najlepszej strony. Jesteśmy jednakże świadomi że nie wszystkie spotkania będą łatwe, a wszystkie drużyny na mecz z liderem tabeli motywują się podwójnie i chcą pokazać na co ich stać.

Każdy marzy o zatrzymaniu nas, bądź urwaniu nam punktów. Nie biorą tego pod uwagę zawodnicy Tomasza Augusta, pod przywództwem kapitana Pawła Rudnickiego.

Naszym celem jest nie tracić punktów, tym bardziej ważne jest to dla Ambrozji w meczu z White Bat.

Po 11 wygranych z rzędu meczach w niedzielę poszukamy 12 zwycięstwa. Trzy kolejne punkty dla umocnienia się na pozycji lidera i dla naszych fanów.

Ostatniej niedzieli był dzień Rudnickich w Bogdaszowicach, jako że Ci strzelili 5 z 7 goli. Jak będzie tym razem?

Kolejne przedstawienie Rudnickich, czy może nadejdzie czas dla Diogo aby pokazał swoje umiejętności rodem z Brazylii, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej? A może nie grający w pierwszym meczu Mucha powróci z bramką?

Zapraszamy was wszystkich żebyście w niedzielę obejrzeli kolejną wielką potyczkę. Jesteśmy pewni że White Bat nie sprzedadzą tanio skóry, ale z Waszą pomocą będziemy mogli świętować w kolejną niedzielę, 12 z rzedu.

KIM JESTEŚMY ?

AMBROZJAAA !!!