NOTY ZA MECZ Z LZS OSIEK

Z ciężkim sercem ocenia się zawodników po takim meczu, jak ten z LZS Osiek, ale skoro powiedziało się A…

Grzegorz Jakubów, bramkarz, nota 4 – trudno ocenić, czy mógł zapobiec utracie którejś z bramek, raczej żadna nie obciąża bezpośrednio jego konta. Starał się wykonywać swoje zadania. Na minus wprowadzanie piłki do gry, do „piątek” potrzebował pomocy któregoś z obrońców, wykopy z ręki także nie zawsze były celne.

Adrian Kaczmarczyk, obrońca, nota 3 – ustawiony dość nietypowo, na prawej stronie bloku defensywnego i trzeba przyznać, że nie szło mu najlepiej. Podobnie jak z Jaksonowem, za mało było tego zdecydowania, „depnięcia”, twardości. No i gol samobójczy, choć dość przypadkowy.

Damian „Brzózka” Brzozowski, obrońca, nota 5,5 – jak zawsze walczący do upadłego, nawet gdy trzeba było przeskakiwać przy główce wyższego przeciwnika. Ukarany żółtą kartką. W drugiej połowie musiał podejmować ryzyko w obronie, więc mnogość sytuacji stworzonych przez Osiek była tego efektem.

Piotr „Piter” Dragon, obrońca, nota 3,5 – powrót do składu po kontuzji, niezbyt udany. Z jednej strony Piotrek próbował uprzedzać napastników gospodarzy i nie pozwalać na przyjęcie piłki, z drugiej kilka razy dał się zbyt łatwo objechać. Nie dotrwał do końca spotkania, zszedł w 51 minucie.

Michał „Kisiel” Ciesielski, pomocnik, nota 1 – zdążył zagrać 38 minut, ukarany czerwoną kartką. Ustawiony na wahadle nie zdążył nic ciekawego zdziałać w ataku, w dodatku zaniedbywał defensywę.

Tomek „Mucha” Musiatowicz, pomocnik, nota 2 – słaby występ Tomka, jego błędy przyczyniły się do straty 2 bramek, jakoś niezbyt dobrze współpracowało mu się z tym 3-osobowym blokiem obronnym na środku.

Radek Juchno, pomocnik, nota 5 – „ofiara” czerwonej kartki dla Kisiela, bo to jego zdjął trener Tomek August w 40 minucie. Radek pokazał kilka razy zdecydowanie w doskoku, odbiorze piłki, próbę szybkiego wyprowadzenia, jednak zdarzały się też niedokładności.

Tomasz „Żaba” Rudnicki, pomocnik, nota 3 – jako lewy wahadłowy nie dawał zespołowi ani konkretu w ataku – niedokładności, nieporozumienia z partnerami, ani chyba odpowiedniego wsparcia w defensywie. Ukarany żółta kartką.

Jarek „Bako” Matkowski, pomocnik, nota 5,5 – nie poddawał się, nawet przy tym bardzo niekorzystnym wyniku. Próbował napędzać zespół, by jeszcze złapać kontakt z przeciwnikiem.

Paweł „Doktor” Rudnicki, pomocnik, nota 5 – zdobył jedyna bramkę dla Ambrozji, dobijając piłkę odbitą od słupka po strzale Maćka Łoskota. Miał chwile, kiedy próbował przyspieszyć, ale ciężko mu szło wygrywanie pojedynków z rywalami.

Maciek Łoskot, napastnik, nota 2 – Maciek niestety po raz kolejny pokazuje, że piłka nożna to dla niego nie jest gra zespołowa. Nikt mu nie odmawia nieprzeciętnych możliwości, ale jego indywidualne popisy niczego nie dają drużynie. A faul, za który dostał żółtą kartkę, chamski, to już poniżej krytyki.

Paweł „Rechot” Rudnicki, pomocnik, nota 3 – wszedł w 40 minucie i poza 2-3 dobrymi zagraniami, próbami, reszta była mocno średnia albo nawet gorzej. Trochę w stylu „jeździec bez głowy”, z kłopotami w opanowywaniu piłki, ze sporą ilością strat.

Konrad „Kondziu” Chojnicki, pomocnik, nota 3,5 – zagrał 39 minut, trudno powiedzieć, żeby wniósł coś pozytywnego. Starał się, ale nic z tego nie wynikało.

Grzesiek „Bazik” Pawlata, napastnik, nota 3,5 – podobnie jak Kondziu, wszedł w 51 minucie, wzmacniając siłę ofensywną Ambrozji, ale nie dało to żadnego efektu, zupełnie bezbarwny występ

Łukasz „Gruby” Misiuna – grał zbyt krótko, żeby go ocenić.