Podsumowanie okresu przygotowawczego i transfery

Jako że nadchodzi powoli wiosna, a tym samym mecze ligowe, za którymi tak bardzo wszyscy związani z lokalną piłką tęsknią, pragniemy krótko podsumować okres przygotowawczy. Dzięki dużemu zaangażowaniu Zawodników, Trenera, jak i Działaczy naszego klubu udało się regularnie przeprowadzać 3 jednostki treningowe w tygodniu. Treningi były zróżnicowane, pojawił się m.in. basen, crossfit, zajęcia na orliku, koszykówka, siłownia, a nawet elementy pilatesu oraz yogi. Nie można również zapomnieć o meczach sparingowych, których w sumie rozegraliśmy sześć. Być może wyniki nie są najważniejsze, szczególnie, ze mecze były rozgrywane na różnym etapie przygotowań, ale warto je odnotować:

AMBROZJA BOGDASZOWICE - Sokół Smolec 4:1 (A I, 13 miejsce)

AMBROZJA BOGDASZOWICE - Zjednoczeni Łowęcice 3:5 (O Wrocław, 14 miejsce)

AMBROZJA BOGDASZOWICE - Mechanik Brzezina 2:4 (A I, 7 miejsce)

AMBROZJA BOGDASZOWICE - KS Brochów 4:1 (B V, 1 miejsce)

AMBROZJA BOGDASZOWICE - Błękitni Gniechowice 12:1 (A I, 6 miejsce)

AMBROZJA BOGDASZOWICE - MKS Kostomłoty 3:1 (A I, 4 miejsce)

Dziękujemy sparingpartnerom za rozegrane mecze oraz postawę fair play.

W trakcie zimy testowanych było wielu nowych zawodników. Po przepracowanym okresie przygotowawczym z radością informujemy, że w nasze szeregi wstąpili:

1. Chwastyk Karol [bramkarz] (poprzednie kluby: White Bat Czerńczyce, Orzeł Sadków, Motobi Kąty Wrocławskie)
  2. Neto Mario Diogo Aleixo [pomocnik] (Zamek Kamieniec Ząbkowicki)
  3. Ostojski Łukasz [obrońca] (White Bat Czerńczyce, MKS Kostomłoty, Piorun Jakubowice, Orzeł Sadków)
  4. Terlecki Szymon [obrońca] (White Bat Czerńczyce, Solna, LZS Zachowice)
  5. Woźniak Dawid [pomocnik] (Stobrawa Ligota Dolna)

Dziękujemy za pomoc wszystkim którzy przyczynili się w ostatnim okresie do tego, że rośniemy w siłę, a w szczególności: gminie Kąty Wrocławskie, Konsorcjum Dachowe Sp. z o.o., HES GYM & FITNESS, Centrum Basenowo – Sportowe REDECO , Sphera.pl - wirtualne spacery  oraz inni. Mamy nadzieję, że dobrze przepracowany okres przygotowawczy zaprocentuje tak na wiosnę jak i w dalszej naszej przygodzie z piłką.

Do boju Ambrozja!