Wraz z wiosną wraca i piłka nożna !!

Po 4 miesiącach przerwy nadszedł czas powrotu na boisko i oczywiście powrotu do zapowiedzi meczowych, które nasza drużyna będzie miała zagrać.

Tej niedzieli nasza drużyna wraca do Bogdaszowic na pierwszy mecz rundy wiosennej.

Ambrozja oczekuje na mecz od końca stycznia, kiedy to zaczęli treningi. Od stycznia zespół ciężko trenował 3 razy w tygodniu, wliczając w to specjalistyczne treningi na mobilność, treningi crossfitu i fitnessu, oraz 6 meczy przygotowujących. Możecie przeczytać o meczach tutaj:

Nasz zespół wykonał również kilka transferów aby wzmocnić drużynę oraz zapewnić motywacje i walkę o miejsce na boisku.

Kiedy już wspomniano o tych sprawach, możemy wrócić do czekającego nas meczu.

W niedzielę w południe oczekujemy na naszych fanów, aby ci do nas dołączyli na pierwsze oficjalne spotkanie w tym roku.

Tej wiosny zaczynamy rundę na pierwszym miejscu, nasz oponent zajmuje 6 lokatę.

W pierwszym meczu nasz zespół wygrał na wyjeździe 3-1 (strzelali Rudnicki, Brzozowski i Ciesielski) po ciężkim meczu toczonym w intensywnym deszczu.

Wracając do Błękitnych, w tym tygodniu zespół Pustkowa Wilczkowskiego połączył siły z innym zespołem z miejscowości, Orzeł. Co przyniesie zespołowi ta zmiana - jeszcze nie wiemy, brakuje informacji na ile ma być to wzmocnienia kadry.

W pierwszej części sezonu Błękitni w ostatnich 5 meczach wygrali 4, 1 przegrali i zdobyli 43 bramki, tracąc przy tym 10.

Nasz zespół ma wspaniałą passę 10 wygranych meczów z rzędu, logicznym więc jest że 5 ostatnich meczów pierwszej części było zwycięskich, ze zdobytymi 36 bramkami i straconym tylko jednym.

Jednakże na wiosnę resetujemy wszystkie liczniki, zaczynamy od zera i skupieni odpalamy nasze silniki aby dostarczać naszym kibicom ponownie, co niedzielę, mnóstwo radości.

Trener Tomasz August wypowiedział się dla naszej strony że jest zadowolony z pracy zespołu i musi spędzić następne dni na przemyśleniu najlepszego składu na niedzielę. Nie ma on łatwej decyzji, ponieważ wszyscy zawodnicy ciężko trenowali i pokazywali chęci do walki i motywację.

Niestety w niedzielę nie zobaczymy na boisku grającego po raz pierwszy dla naszej drużyny Dawida Woźniaka. Nabawił się kontuzji w meczu sezonu przygotowawczego i nie będzie do dyspozycji na to spotkanie.

Na końcu chcielibyśmy jeszcze raz zaprosić was wszystkich na niedzielę na boisko Bogdaszowice Arena. Siła zespołu leży również w was, naszych kibicach.

Oczekujemy od każdego z was wspierania naszego zespołu już od jego pierwszego egzaminu.

WTO WYGRA MECZ ??

AMBROZJAAAAA !!!