PRZEDSTAWIAMY NOWEGO GRACZA AMBROZJI - GRZEGORZ JAKUBÓW

W nadchodzącym sezonie konkurencja na pozycji bramkarza zapowiada się interesująco, a jednym z pretendentów do gry jest Grzegorz Jakubów, który pojawił się w szeregach Ambrozji na ostatni mecz poprzedniej rundy, z Borem Oborniki Śląskie. Grzesiek ma 21 lat, dobre warunki fizyczne do gry w bramce i chęć podnoszenia swoich umiejętności. Jego piłkarska historia rozpoczęła się w Parasolu Wrocław, gdzie spędził prawie 9 lat, potem przez 6 miesięcy był zawodnikiem Piasta Żerniki. W meczach sparingowych w barwach naszego zespołu zagrał przeciwko Mechanikowi Brzezina, Galaktikos Solna oraz Wratsislavii Wrocław, pokazał duże możliwości, ale sam chyba także zobaczył, że wiele pracy przed nim. „W Ambrozji widzę wielu dobrych graczy i myślę, że pod wodzą trenera Tomasza Augusta stać nas na awans do ligi okręgowej” – twierdzi Grzesiek. Jego hobby to jazda na rowerze i podróże, kibicuje od 13 lat Liverpoolowi (można się domyśleć, dlaczego, w 2005 roku Liverpool z Jerzym Dudkiem w bramce wygrał Ligę Mistrzów, przy wydatnym udziale polskiego golkipera :--), a ulubionymi zawodnikami są Steven Gerrard i Wojciech Szczęsny. Grzesiek chciałby w tym roku pojechać obejrzeć jakiś mecz Liverpoolu na żywo, życzymy mu, żeby to marzenie się spełniło.