ZACZYNAMY GRĘ W PUCHARZE POLSKI - STARCIE Z PUMĄ PIETRZYKOWICE

W środę o godz. 16:00 pierwszy poważny akcent sezonu 2018/2019, czyli mecz w Pucharze Polski z Pumą Pietrzykowice. Rywala zbytnio przedstawiać nie trzeba, drużyna z burzliwą historią, która jeszcze kilka lat temu występowała nawet w IV lidze, obecnie gra w B klasie. W jej szeregach występowali piłkarze i z ekstraklasową przeszłością.

Ostatni raz graliśmy z nimi w sezonie 2016/2017, kiedy to w rozgrywkach ligowych pokonaliśmy ich dwukrotnie, 4-3 na własnym boisku po zwycięskiej bramce Krzysztofa Misiuny oraz 6-0 w Pietrzykowicach, kiedy to Ambrozja świetnie przygotowana do rundy wiosennej przez Łukasza Piwkowskiego rozjechała Pumę niczym walec.

Zespół z Pietrzykowic nie ma za sobą zbyt udanego sezonu, ale mecze z nimi zawsze budzą spore emocje i tym razem także na pewno ambitnie podejdą do starcia z Ambrozją, która będzie musiała grać z pozycji faworyta. Liczymy, że nasi zawodnicy zaprezentują się profesjonalnie, silni jako drużyna i wywalczą awans do kolejnej rundy.