ZAPOWIEDŹ MECZU W PUCHARZE POLSKI Z NEFRYTEM JORDANÓW ŚL.

Tradycyjnie, przed rozpoczęciem sezonu ligowego, ruszają rozgrywki Pucharu Polski na szczeblu lokalnym. Ambrozja Bogdaszowice rozpoczyna od potyczki z Nefrytem Jordanów Śląski, a mecz zostanie rozegrany na wyjeździe, 15 sierpnia, w czwartek, o godz. 16:00.

W zeszłym sezonie dwukrotnie spotykaliśmy się z Nefrytem, ponieważ byliśmy w jednej grupie w A - klasie, tak się złożyło, że oba mecze rozgrywaliśmy w Jordanowie Śl., jesienią doznaliśmy nieoczekiwanej porażki 0-1, wiosną zrewanżowaliśmy się zwyciężając 4-1.

W tym sezonie Nefryt trafił do grupy IV A-klasy, więc starcie w Pucharze Polski będzie jedynym między nimi a Ambrozją Bogdaszowice. Nasz zespół jest po kilku sparingach, zwycięskich i liczymy, że pierwszy oficjalny mecz pod wodzą Andrzeja Ignasiaka wypadnie dobrze. Rywal w ostatnim meczu kontrolnym zremisował z LKS Zielonymi Łagiewniki 5-5, a jak informuje ich profil na Facebooku, w spotkaniu pucharowym będą osłabieni kadrowo. Ambrozja na pewno będzie grała o zwycięstwo, chcąc pokazać dobre przygotowanie do startu sezonu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków i kibiców do Jordanowa Śląskiego.