PIERWSZY TRENING POD WODZĄ NOWEGO TRENERA

Po miesięcznej przerwie na murawie boiska w Bogdaszowicach ponownie pojawili się zawodnicy Ambrozji, a pierwszy trening okresu przygotowawczego poprowadził nowy szkoleniowiec, Andrzej Ignasiak. Jako piłkarz występował w barwach m. in. Polaru Wrocław, Śląska Wrocław i Inkopaxu Wrocław. W karierze trenerskiej prowadził Śląsk Wrocław w Młodej Ekstraklasie, Ślęzę Wrocław i GKS Kobierzyce w IV lidze, Polonię Miłoszyce w A klasie i ostatnio Polonię Trzebnica w IV lidze. Liczymy, że pod jego wodzą drużyna zanotuje postęp i będzie walczyć o jak najwyższe miejsce w grupie I wrocławskiej A - klasy.

W okresie przedsezonowym rozegramy 5 meczów kontrolnych, pierwszy z nich już w najbliższą niedzielę, 21 lipca, o godz. 15:00 na naszym terenie, a rywalem będzie drużyna KS Długołęka 2000, beniaminek A - klasy. Zapraszamy kibiców i sympatyków Ambrozji do dopingowania zespołu z Bogdaszowic.