ZAPOWIEDŹ MECZU Z POLONIĄ JAKSONÓW

W sobotę 6 kwietnia wracamy na swoje boisko w Bogdaszowicach, gdzie Ambrozja rozegra kolejny mecz ligowy, a przeciwnikiem będzie jeden z outsiderów – Polonia Jaksonów.

Rywal, z którym w rundzie jesiennej bez większego trudu wygraliśmy na wyjeździe 6-1, ale na pewno nie jest to miernik ich aktualnej dyspozycji. Na wiosnę rozegrali jedno spotkanie i pokonali Tura Wrocław 2-0. Nasz zespół przygotowuje się normalnym trybem do tej potyczki, zawodnicy solidnie trenują, na treningach jest dobra frekwencja i atmosfera, co napawa optymizmem przed sobotą. Porażka z WKS Wierzbice już za nami, trener Tomasz August wybiega w przyszłość i stara się przygotować drużynę jak najlepiej do kolejnych meczów.

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Ambrozji o godz. 15:00 do wspierania zespołu, Wasza liczna obecność będzie dodatkową motywacją dla piłkarzy.

Dziękujemy za wsparcie:

Exact Systems S.A. (www.exactsystems.pl)

Fizjointero (www.fizjointero.com)

Opera (http://www.opera.com/pl)