ZAPOWIEDŹ MECZU Z SOKOŁEM SMOLEC

Nie rozpieszcza nas ligowy terminarz, po rozegranym w 4 kolejce meczu z niepokonanymi Galakticos Solna, w 5 rundzie spotkamy się na wyjeździe z liderem grupy I wrocławskiej A-klasy, Sokołem Smolec.

Do małych derbów gminnych przystępujemy tym razem z innej pozycji, to Sokół ma na koncie komplet punktów, 19 strzelonych bramek i... ani jednej straconej i z pewnością wystąpi w roli faworyta. Oprócz tego ma w swych szeregach jednego z najlepszych graczy Ambrozji ubiegłego sezonu, czyli Jarka "Bako" Matkowskiego :--) Łatwo więc nie będzie, ale obie drużyny znają się jak "łyse konie", więc można liczyć na ciekawe widowisko. Smolczanie od 2 tygodni korzystają już z nowego boiska, na którym nie trzeba omijać nierówności czy złośliwych kępek trawy, więc można grać więcej piłką po ziemi, co także powinno uatrakcyjnić pojedynek.

Nasz zespół na pewno ambitnie podejdzie do meczu, zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Ambrozji do licznego stawienia się przy ul. Kościelnej i dopingowania zawodników i niech wygra lepszy.