Czas na powrót

Po długiej absencji na naszej stronie internetowej wracamy z aktualnościami dotyczącymi drużyny.

Nadszedł czas na odprawę przed jutrzejszym meczem z Odrą Lubiąż.
Jak zapewne wszyscy wiecie nasz zespół miał ciężki start w rozgrywkach, gdzie pomimo dobrej gry przegraliśmy pierwsze dwa mecze tego sezonu.
Ostatniej niedzieli zdołaliśmy zdobyć premierowe 3 punkty, w potyczce ze Zjednoczonymi Łowęcice, po przekonywującej wygranej 5-2.
Jutro postaramy się o kolejne zwycięstwo i pięcie się w górę tabeli, w której obecnie jesteśmy na 12 miejscu.
Naszym przeciwnikiem tym razem będzie Odra Lubiąż, zajmują oni 8 miejsce po trzech meczach, z 4 punktami na koncie. Odra strzeliła 4 gole i straciła ich 5. Zeszłej niedzieli przegrali z Pogonią Miękinia, obecnym liderem ligi, więc z pewnością będą chcieli dać z siebie wszystko aby tym razem móc dopisać komplet punktów na swoje konto.
Możemy z pewnością stwierdzić że nie będą mieli łatwego zadania, nasz zespół uczył się na błędach. Nie wystarczy już mieć posiadania piłki i dominować w meczu, ważniejsze jest strzelanie bramek oraz nie sprawianie "prezentów" naszym rywalom.
W obu pierwszych meczach przegraliśmy 2-3 i płaciliśmy słoną cenę za momenty braku koncentracji, przez co sprezentowaliśmy rywalom zbyt wiele goli pomimo niezłej gry drużyny. Musimy przestawić się i zrozumieć jako drużyna, że to nie jest już B klasa i mecze nie rozstrzygają się po 20 minutach, gdzie niekiedy mieliśmy już przewagę nawet 5 bramek. A klasa bardzo się różni, lecz w ostatnim meczu pokazaliśmy że potrafimy uczyć się na błędach, mecz nie był perfekcyjny, ale przeciw Łowęcicom pokazaliśmy więcej charakteru, lepszą grę zespołową i wolę zwycięstwa. Właśnie to jest droga do kolejnych zwycięstw i jutro przed naszymi kibicami musimy udowodnić po raz kolejny że jesteśmy zdolni wygrywać mecze i przynosić wiele radościcałym Bogdaszowicom.

Na mecz z Lubiążem będziemy mieli z powrotem naszego Brazylijskiego zawodnika, Diogo Espinoza wrócił po kontuzji kostki i jest gotów pomóc nam powalczyć o 3 punkty. Mecz ten również będzie ostatnim bez Jarosława "Bako" Matkowskiego w składzie. Kończy mu się zawieszenie i czeka na swój debiut w meczu ze Smolcem.

Na tą chwilę to wszystko odnośnie jutrzejszego meczu, zapraszamy gorąco Was wszystkich na dołączenie do nas na boisku o godzinie 16. Razem będziemy walczyć, razem będziemy świętować na końcu.

Na koniec artykułu -ksambrozja.plzaprasza zainteresowanych kibiców do pomocy. Poszukujemy chętnego do pisania artykułów przedmeczowych i pomeczowych (w szczególności). Jeśli chcesz być częścią naszej załogi, odezwij się proszę na facebooku, a wtedy przedyskutujemy szczegóły.