Zachowice... następni na liście

Po przerwie Wielkanocnej nadszedł czas powrotu na boisko.

Tym razem oczekujemy wizyty rywali z Zachowic, przyjeżdżają do Bogdaszowic będąc na świetnej pozycji wicelidera.

Znaleźli się na drugim miejscu po zdobyciu wszystkich możliwych punktów tej wiosny - 12, w 4 meczach. Wygrali wszystkie mecze i z pewnością oczekują wiele po kolejnym spotkaniu. Strzelili 19 goli, stracili 7.

Świetna seria naszych rywali, której im gratulujemy - ale tylko tyle. Nadszedł czas na przerwanie passy.

Dla nich to pierwszy mecz z zespołem z góry tabeli. Dla Ambrozji to po prostu kolejny mecz z czołówką. Co stało się z resztą zespołów z którą się mierzyliśmy już wiecie, ale pozwolimy sobie przywołać tu statystyki. 22 gole zdobyte i zachowane czyste konto naszej defensywy z bramkarzem na czele.

Czy Ambrozja powinna obawiać się Zachowic? Z pewnością nie, jednakże nasi zawodnicy potraktuję rywali z szacunkiem - jak zawsze, i postarają się udowodnić dlaczego jesteśmy numerem jeden.

W ostatnich 5 potyczkach z Zachowicami odniesliśmy 5 zwycięstw, ostatnie 2 bez straty gola, więc przed Ambrozją staje wyzwanie podążania dalej tą ścieżką, i nie tylko wygranie a również zachowanie czystego konta.

Na wtorkowym treningu widać było u wszystkich zawodników Ambrozji głód gry po całym tygodniu przerwy od meczy i strzelania. Pomimo kiepskiej pogody we wtorek, boisko znowu zapełnili zawodnicy ze swoją determinacją do treningu, ataki i walka o piłkę pokazały jak zwykle jaką ambicję mają zawodnicy aby ciągle się polepszać i uczyć nowych rzeczy. Momentami tylko trener August był zdolny przerwać swoim gwizdkiem zaciętą walkę o piłkę.

Więc, zapraszamy Was ponownie do dołączenia do nas w niedzielne południe, na 5 mecz tej wiosny. Ambrozja zrobi wszystko aby odnieść kolejny sukces.

Kochamy grać przy dopingu naszych kibiców i radość sprawia nam świętowanie zwycięstw po meczu razem z wami.

Oczekujemy was wszystkich.

Kto wygra mecz ?